Nowość 𝗠𝗗 & 𝗦𝗣𝗔 𝗳𝗼𝗼𝘁 𝘁𝗵𝗲𝗿𝗮𝗽𝘆

Czas czytania: około 4 minuty

Nowość 𝗠𝗗 & 𝗦𝗣𝗔 𝗳𝗼𝗼𝘁 𝘁𝗵𝗲𝗿𝗮𝗽𝘆

𝗠𝗗 & 𝗦𝗣𝗔 𝗳𝗼𝗼𝘁 𝘁𝗵𝗲𝗿𝗮𝗽𝘆
To pachnący system pielęgnacyjny do stóp, wykorzystujący synergię wysokiego stężenia mocznika, multikwasów i ekstraktów owocowych.
𝗭𝗮𝗯𝗶𝗲𝗴 𝘀𝗸ł𝗮𝗱𝗮 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘇 𝗰𝘇𝘁𝗲𝗿𝗲𝗰𝗵 𝗲𝘁𝗮𝗽𝗼́𝘄: oczyszczanie, peeling, wygładzenie oraz odżywienie.
👣P͟i͟e͟r͟w͟s͟z͟y͟ z nich to aplikacja żelowego toniku, która zmiękcza naskórek, równoważy jego PH, jednocześnie przygotowując stopy do dalszej procedury pedicure.
👣K͟o͟l͟e͟j͟n͟y͟ etap to peeling do miejscowej aplikacji, którego unikalna receptura bazuje na komponentach o silnych właściwościach keratolitycznych. 35% mocznik, kwas glikolowy i mlekowy oraz ekstrakt z marakui, skutecznie i szybko niwelują wszelkie odciski, modzele czy zrogowacenia. 👣T͟r͟z͟e͟c͟i͟ krok dopełnia działanie złuszczające. Unikalny produkt typu „gommage” swoją aktywność rozjaśniającą i wygładzającą zapewnia odpowiednio dobranej formule bogatej w ekstrakty z cytryny, marakui i mango. Dodatek oleju z awokado, bogatego w witaminy A, E i D, wspomaga odbudowę równowagi hydrolipidowej i nawilżenie skóry.
👣Z͟w͟i͟e͟ń͟c͟z͟e͟n͟i͟e͟ zabiegu stanowi aksamitna maska, której optymalnie dobrane składniki aktywnie wygładzają spierzchnięte i zmęczone stopy zmniejszając tendencję do tworzenia się twardego i zrogowaciałego naskórka. Doznanie relaksu zapewni masaż rozluźniający mięśnie i wzmacniający poczucie ukojenia. Skóra stóp po zabiegu jest miękka, zregenerowana oraz otulona owocowym zapachem.

  • Data publikacji: 19 marzec 2020

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 692 796 242

martyna.kurowska@empire.org.pl