Rozstępy-jak z nimi walczyć

Czas czytania: około 4 minuty

Rozstępy-jak z nimi walczyć
Gwałtowne wahania wagi,\przebyta ciąża,🤰 to najczęstsze przyczyny pojawiania się rozstępów na skórze.😨 W okresie wiosenno-letnim temat ten staje się bardzo popularny i posiadacze rozstępów poszukują sprawdzonych sposób jak je skutecznie zredukować. 🔎🔎
Przede wszystkim nie warto zwlekać z wdrożeniem kuracji minimalizującej rozstępy! ⏱️Najlepsze efekty są uzyskiwane w przypadku redukcji świeżych zmian, czyli w czasie gdy mają one jeszcze kolor czerwony. Im dłuższy jest czas od momentu pojawienia się rozstępów, tym walka z rozstępami jest trudniejsza.
Dlatego jeśli chciałabyś rozpocząć 𝐰𝐚𝐥𝐤𝐞̨ 𝐳 𝐧𝐢𝐞𝐝𝐨𝐬𝐤𝐨𝐧𝐚ł𝐨𝐬́𝐜𝐢𝐚𝐦𝐢 𝐬𝐤𝐨́𝐫𝐲 𝐜𝐢𝐚ł𝐚 - 𝐫𝐨𝐳𝐩𝐨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐣 𝐣𝐮𝐳̇ 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐳! Zastosuj balsam 𝗺𝗲𝘀𝗼𝗕𝗢𝗢𝗦𝗧® 𝗦𝗧𝗥𝗘𝗧𝗖𝗛 𝗠𝗔𝗥𝗞 𝗥𝗘𝗗𝗨𝗖𝗧𝗢𝗥 (produkt zakupisz:🛒 https://dbajoskore.eu/mesoboost-stretch-mark-reductor,3,888,998), a jak tylko będzie taka możliwość, koniecznie zarezerwuj serię w gabinecie kosmetycznym na ➡️𝗺𝗲𝘀𝗼𝗕𝗢𝗢𝗦𝗧® 𝘀𝗛𝗔 - zabieg bazujący na kwasie hialuronowym i krzemionce, z zastosowaniem metody mezoterapii mikroigłowej.


 
  • Data publikacji: 25 maj 2020
  • Autor: Beauty Forum (3/2020) str.112

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 692 796 242

martyna.kurowska@empire.org.pl