Co to jest efekt BOOST

Poznaj efekt BOOST

Efekt BOOST to szybkie dotarcie do źródła problemu. Łączy siłę żelowych peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową.

Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.

Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Odkryj nasze produkty

Zalety produktów mesoBOOST® i ACIDBoost®

Wyróżniki marki mesoBOOST®

 • Jedyne produkty bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej!

  Każda formuła koktajlu mesoBOOST® oprócz potrójnego kwasu hialuronowego dodatkowo jest wzbogacona o wysokie stężenia składników aktywnych redukujących problemy skóry twarzy i ciała, jak: zmarszczki, odwodnienie, cellulit, rozstępy, zasinienie i obrzęk w okolicy oczu, czy brak jędrności.

 • Jedyne ampułki z usieciowanym kwasem hialuronowym do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej.

  Usieciowany kwas hialuronowy stanowi długotrwałe i doskonałe źródło nawilżenia, dostarczające skórze wodę w sposób ciągły i systematyczny oraz redukcji zmarszczek.

 • Bezpieczeństwo.

  Bezpieczeństwo stosowania gwarantowane pojedynczymi dozami w ampułkach lub opakowaniami airless (bez dostępu powietrza), dzięki którym klient ma pewność, co do czystości mikrobiologicznej produktu.

Wyróżniki marki ACIDBoost®

 • ACIDBoost® to unikalne mieszanki koktajli z kwasami, jako jedyne na rynku wzbogacone o koncepcję ANTIPOLLUTION.

  Podobnych mieszanek nie znajdziesz w żadnej innej marce! Żelowe podłoże, piękne zapachy, formuła pozwalająca na wykonanie masażu.

 • Peelingi ACIDBoost® możesz łączyć z mezoterapią mikroigłową.

  Są kompatybilne z ofertą marki mesoBOOST®, dzięki czemu masz pewność, że zabieg łączony jest bezpieczny.

 • Koktajle ACIDBoost® to doskonała, jakość w atrakcyjnej cenie.

Połącz techniki
i uzyskaj lepszy efekt

Delikatne złuszczanie naskórka przed mikro-nakłuwaniem zwiększa penetrację składników aktywnych, świetna stymulacja fibroblastów oraz zatrzymywania wody w naskórku.

Tak przygotowana skóra szybciej „wchłonie” substancje aktywne i zregeneruje uszkodzenia powstałe w wyniku mikro-nakłuwania.

Odkryj nasze produkty

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 692 796 242

martyna.kurowska@empire.org.pl