Poznaj rodzinę produktów mesoBOOST® i ACIDBoost®

Celem marek BOOST jest dostarczenie Klientom produktów odpowiadających na różnorodne potrzeby skóry. Rodzina BOOST to oferta kompatybilnych produktów, wykorzystujących mechanizmy docierania do źródła problemu, celem szybszego, wielokierunkowego uzyskania efektów.

W misję marki mesoBOOST® wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.

Realizowana jest ona przez opracowywanie produktów nowej generacji, których bazą jest trójcząsteczkowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej.

Dzięki doświadczeniu w branży medycznej oraz zaawansowanym procesom badawczym, mamy gwarancję, że produkty mesoBOOST® są nie tylko bezpieczne, ale także znajdują uznanie wśród profesjonalistów jak i Klientów.

To marka mająca w swojej ofercie kwasy nowej generacji. To pierwsze peelingi chemiczne do użytku profesjonalnego, które stanowią kompleksową pielęgnację. Peelingi te gwarantują efekt złuszczenia, a ponadto za sprawą innowacyjnego kompleksu AntiPollution Peel System chronią bezbronną skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki ACIDBoost® stosowanych w zabiegach eksfoliacji osiągamy wyższy poziom pielęgnacji. Produkty z tej rodziny mają dwutorowe działanie: pielęgnują skórę i rozwiązują problemy z cerą oraz chronią ją przed działaniem niekorzystnych czynników.

Zgłoś działanie niepożądane

W przypadku wystąpienia działania niepożądanego produktu prosimy o zgłoszenia w wersji elektronicznej. Dziękujemy.

Uzupełnij formularz

Polityka jakości

Dla nas najważniejsi są Klienci - ich satysfakcja i lojalność. Dbając o perfekcję każdego produktu łączymy ekspercką wiedzę i doświadczenie z pasją i zaangażowaniem, a w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów.
Marka ACIDBoost® kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.

Dzięki ciągłym pracom nad doskonaleniem i rozwojem Systemu Zarządzania Jakością ACIDBoost® posiada certyfikaty:

  • ISO 22716:2009
  • GMP (ang. Good Manufacturing Practice)

Jesteśmy polskim producentem wpisanym do wykazu Zakładów Wytwarzających Kosmetyki pod numerem HŻ/1434/K/011.

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 692 796 242

martyna.kurowska@empire.org.pl