Problemy skóry

Skóra tłusta i mieszana ze skłonnością do trądziku

Chcesz poprawić teksturę swojej skóry oraz zmniejszyć jej skłonność do występowania trądziku. Pomogą Ci w tym produkty ACIDBoost®. Ich formuła sprawi, że zobaczysz wyraźne działanie tych preparatów w krótkim czasie.

Skóra z przebarwieniami

Stosując produkty ACIDBoost®, sprawisz, że Twoja skóra stanie się miękka, elastyczna i pozbawiona przebrawień oraz plam różnego pochodzenia – dłużej zachowując młody wygląd.

Skóra z objawami starzenia

Przywróć skórze młodość, sięgając po produkty ACIDBoost®. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne przywrócą Twojej skórze elastyczność, rozświetlą ją i wyrównają koloryt, sprawiając, że będziesz wyglądać młodziej.

Cera naczynkowa i wrażliwa

Cera naczynkowa i cera wrażliwa to dwa oddzielne pojęcia, jednak bardzo często występują jednocześnie. Skóra naczynkowa to wyjątkowo delikatny typ cery, który bardzo negatywnie i gwałtownie reaguje na działanie bodźców zewnętrznych. Charakteryzuje się skłonnością do rozszerzania się naczynek krwionośnych (tzw. pajączków). Cera wrażliwa jest przeważnie sucha i łatwo ulega podrażnieniu. Jest także podatna na alergie, daje uczucie ściągania, kłucia i często pojawiają się na niej zaczerwienienia.

Odwodniona i sucha

Odwodnienie skóry to stan przejściowy, mogący dotyczyć każdego rodzaju cery, tłustej, mieszanej i trądzikowej. Jest spowodowany głównie czynnikami zewnętrznymi: np. warunki klimatyczne, nieprawidłowa dieta i pielęgnacja, Suchość skóry natomiast to nie tylko brak wody, ale także zaburzenia jej funkcjonowania, czego wynikiem jest m.in. nagromadzenie komórek rogowych na powierzchni skóry. Problem cery suchej dotyczy wielu osób. Jest to rodzaj skóry często uwarunkowany genetycznie lub pojawia się na skutek procesów starzenia. Może być spowodowany różnymi czynnikami: egzogennymi (np. warunki klimatyczne, nieprawidłowa dieta i pielęgnacja, stosowanie detergentów itp.) lub endogennymi (w przebiegu wielu chorób np.: atopowe zapalenie skóry (AZS), rybiej łuski wyprysku, łuszczycy).

Potrzebująca rewitalizacji

Za skórę potrzebującą rewitalizacji uważa się skórę zdradzającą oznaki przedwczesnego starzenia, zmęczoną i osłabioną w skutek stresu, trybu życia i nieodpowiedniej pielęgnacji. Ciągły pośpiech i szybkie tempo życia odbijają się na kondycji i wyglądzie skóry, na której pojawiają się zmarszczki, cera staje się szara i matowa, wygląda na zmęczoną i osłabioną.

Pielęgnacja okolic oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest niezwykle ważna. Skóra okolic oczu (pod oczami i wokół nich) jest bardzo cienka i delikatna, dlatego należy szczególnie o nią zadbać. Charakteryzuje ją rzadkie rozmieszczenie włókien kolagenowych i elastynowych, brak komórek tłuszczowych, liczne i ruchliwe mięśnie. To wszystko decyduje o szybkim starzeniu się skóry w tej części twarzy. Oznaki zmęczenia, stresu, radości, smutku zapisują się tu szybciej niż gdziekolwiek indziej, dlatego pielęgnacja tej okolicy, wymaga szczególnej troski.

Pielęgnacja ciała

Skóra naszego ciała każdego dnia narażona jest na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych. Najczęstszym problemem, z którym borykają się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, jest sucha skóra całego ciała. Taki objaw bardzo często związany jest z działaniem czynników zewnętrznych. Drugim problemem, który dotyczy niemal wyłącznie kobiet, jest cellulit. Objawia się on nierówną powierzchnią skóry, a efekt ten zwiększa się po uciśnięciu objętego defektem miejsca. Wspomnianemu cellulitowi często towarzyszą również rozstępy na udach i innych miejscach ciała. Powstają one poprzez rozrywanie się włókien kolagenu i elastyny. W pielęgnacji skóry kluczowe są regularność oraz dobranie składników odpowiednich do danego typu skóry. W ofercie marek BOOST znajdziesz rozwiązania zarówno profesjonalne - zabiegi w gabinecie, jak i produkty do codziennej pielęgnacji w domu.

Centrala

Empire Pharma Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 54c
05-250 Radzymin

Pytania ogólne

+48 608 755 665

biuro@empire.org.pl

Biuro Obsługi Klienta

+48 692 796 242

martyna.kurowska@empire.org.pl